Gönderen Konu: ::::SETTER CLUB 2014 13/14 ARALIK ÇULLUK YARIŞMASI::::  (Okunma sayısı 10872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Administrator
  • Dost Avcı
Ynt: ::::SETTER CLUB 2014 13/14 ARALIK ÇULLUK YARIŞMASI::::
« Yanıtla #30 : 11:43 / 15-12-2014 »
Katılan   bütün  herkesi tebrik  ederim.  Gönül  orda olmayı isterdi fakat  bazı zamansız uyuşmazlıklardan  dolayı  gelemedik .
 SN. A.Teoman SAYILAN Bey   eğer  profilinizdeki  yaşınız  doğru ise  babamla  yaşıtsınız    maşallah  ALLAH  uzun  ömürler  versin. Beni  tanımazsınız bende  sizi;İmzanızda   ''BÜYÜK aşk yaşamak istemiyorsan, ingiliz POINTER alma''.yazıyor.Pointere olan  bir  aşkınız   var  galiba    allah  daim    etsin  çok  güzel maşallah.Forumdaki  en  tecürbeli  avcılardan  ve  İnsanlardan  biri  olmanız lazım  çünkü  en  az  benim  yaşım  kadar  hatta  fazlası  avcılık  hayatınız  vardır mutlaka.Tecrübelerinizi,  Hatıralarınızı  yazsanız  bir  kitap  bile  yazarsınız  belkide,    Yaş  60  Çünkü  ne  demek    bir  ömür,koca bir çınar  .Ama  bazen elinizde   bir  dikiş  iğnesi  ile  bu  forumda  ve  ya  farklı  internet paylaşım  sitelerinde  dolaşırken   görüyorum  sizi  pointer'i  öven çıkışlarınız  ile  aynı  imzanızdaki  gibi veya farklı konularda . Sn. A.Teoman SAYILAN  amca bu  güzel Kemale  ermiş  yaşının  verdiği  tecrübeyi  kullanarak setterdi Pointerdi  iyiydi  kötüydü  gibi  boş muhabbetlere  kıvılcım  tutacak ergen  insanların  yapacağı  tarzda paylaşımları bir  duayen  olarak  sizinde tasvip  etmeyeceğiniz  kanaatindeyim.Banada  katılacağınızdan  hiç  şüphem  yok  eğer kabul  ederseniz bir  yeğeniniz  yada  torununuz  olarak  size  derimki   O DİKİŞ  İĞNESİNİ  elinizde  gören   kanı  kaynayan bir  genç  derki  bu " benim  yaşıma  uygun  bir  konu"  dalar  sonra  ÇUVALDIZ  ile  içeri bunlar  hoş  olmayan  şeyler sevgiler  selamlar
Zafer ATASOY
TRABZON

Çevrimdışı Cemal ÖNCÜLER

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 9 9 1986
  • Kan Gurubu: a rh +
  • İL/İLÇE:: KIBRIS - GİRNE
« Yanıtla #31 : 12:57 / 15-12-2014 »
Dogan abicim orda emegi gecen herkesin ellerine emeklerine saglik diyorum

9/9/1986       
KIBRIS

Çevrimdışı Teoman SAYILAN

• Dost Avcı
  • hayat av değildir, av hayattır..
  • Doğum Tarihi:: 01-03-1955
  • Kan Gurubu: a rh -
  • İL/İLÇE:: SAROZ sazlıdere ve SARAY güngörmez köyü
« Yanıtla #32 : 17:32 / 15-12-2014 »
sevgili zafer, lütfen üzme insanları..ben pointer de beslerim setter de.her iki cinside çok sever ve tutarım..46 yıl oldu sanırım çulluk arkasında dolaşırım..bir lafım vardır benim ; pointer bulur setter vurdurur..yarışma çok kaliteli bir ortamda geçmiş ve çok keyif almış avcı ve köpek sever arkadaşlar..ismail manav öyle söyledi ve bende çok sevindim, hem faydaları hemde etkinliğin kalplerde bıraktığı güzel duygular için..bence devamını dilerim her sezon boyunca..ayrıca da tüm çulluk ve köpek sevdalılarına rasgele dilerim..bu arada ve sana nasihatım olacak..sakın ön yargılı olma..tabii bir deden olarak..   :a045:

sevgilerimle saygılarımla..
AŞİL..Cadının torunu..(DI SAN PELLEGRINO)ve güzel kızım linda..

''BÜYÜK aşk yaşamak istemiyorsan, ingiliz POINTER alma''..

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Administrator
  • Dost Avcı
« Yanıtla #33 : 11:23 / 16-12-2014 »
        Sn. A.Teoman  SAYILAN  dedem(öyle yazmış  olduğunuz  için  kullanıyorum  dede  kelimesini)bu  site  kurulduğundan  beri  buradayım   ve  diğer  sitelerde  de de az  buçuk  bulunmuşluğum  vardır    benim  yazdıklarımdan  dolayı; Doğru,mert ve  insan  gibi  insan  olan   hiç  kimse  üzülmemiştir varsa  eğer  çıkıp  buraya  yazar  zaten.Bu  sitede  aktif  olan  tüm  dostların  bir  çoğuda  yakınen    tanır  beni   isterseniz  sorabilirsinizde .Kimseye  üzmek  kırmak  için  herhangi  bir  şey yazmadım  yazdıklarımında  herzaman  arkasında  dururum sıkıntı  yok hatta  şahsınızdan  bahsederken yaşınız  gereği  övücü  kelimeler  kulladım .Ben  anlayamadım  neresinde üzücü  veya  kırıcı  bir  şey  yazdım. Nasihatınız  içinde  teşekkür  ederim, ön  yargılı  olma  konusunda  hayatımda yaşadığım  bir  kaç  olaydan  sonra ön yargılı  davranmamayı da  yıllar önce öğrendim ve yargılamadan  önce  analizi  kuvvetli  yapmayı öğrenmiş  oldum bu sayede .Kısacası  ön  yargılı  davranmış  olduğum  bir  yazım  değildir,  yapılan  yorum  rahat  olun.
  Slmlar  Saygılar......
Zafer ATASOY
TRABZON