Gönderen Konu: ::::SETTER CLUB 2014 13/14 ARALIK ÇULLUK YARIŞMASI::::  (Okunma sayısı 10874 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
Ynt: ::::SETTER CLUB 2014 13/14 ARALIK ÇULLUK YARIŞMASI::::
« Yanıtla #15 : 08:43 / 19-11-2014 »
son güne bırakmayın kayıtları

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #16 : 09:23 / 21-11-2014 »
görmedik yok yarışma günü kayıt yok

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #17 : 15:54 / 04-12-2014 »
Hafta sonu kayıtlar kapanır beyler unutmayın sonra duymadım yokk

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #18 : 11:10 / 08-12-2014 »
Bugün akşama kadar kayıtlar devam son gün beyler kayıt için

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #19 : 19:53 / 09-12-2014 »
KAYITLAR KAPANMIŞTIR

Çevrimdışı Kadri DEMİR

• Administrator
  • Dost Avcı
  • susmak bazen çok şey anlatır..
« Yanıtla #20 : 10:01 / 10-12-2014 »
Tüh  :d030:

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #21 : 11:29 / 10-12-2014 »
C.TESİ DANAMANDIRADA 7 DE OLUCAM KAHVEDE ORDAN MERANIN OLDUĞU YERE HAREKET EDİCEZ SARAY TARAFINDAN GELECEKLER SAADETTİN BIYIKLIYLA İRTİBATA GEÇSİN 0532 345 60 46 NOLU TELEFONDAN DANAMANDIRADAN SARAYA BİLMEYEN SABAH 7 DE HAZIR OLSUNLAR HERKEZE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #22 : 14:36 / 11-12-2014 »
yarışma günü tüm yarışmacılar evraklarını yanında bulundurmak zorundadır ırk değerlendirmesi olmayanlar kıf hakemleri tarafından yapılacak değerlendirmelerini aldıkdan sonra yarışmaya katılım göstereceklerdir.NOT yarışma günü sadece kayıt ve ırk değerlendirmesi yaptırmak isteyenler de kayıt ta bulunabilirler ırk değerlendirme 75 tl kayıt 125 tl dir.

Çevrimdışı Nazım AKGÜN

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 12.03.1984
  • Kan Gurubu: ARh (+)
  • İL/İLÇE:: Bodrum / MUĞLA
« Yanıtla #23 : 19:13 / 11-12-2014 »
hayırlı olsun emeği geçen leri kutlar başarılar dilerim.
Nazım AKGÜN
1984 Bodrum MUĞLA    0537 439 61 82

Çevrimdışı Teoman SAYILAN

• Dost Avcı
  • hayat av değildir, av hayattır..
  • Doğum Tarihi:: 01-03-1955
  • Kan Gurubu: a rh -
  • İL/İLÇE:: SAROZ sazlıdere ve SARAY güngörmez köyü
« Yanıtla #24 : 10:13 / 12-12-2014 »
köpeklere ve yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..
AŞİL..Cadının torunu..(DI SAN PELLEGRINO)ve güzel kızım linda..

''BÜYÜK aşk yaşamak istemiyorsan, ingiliz POINTER alma''..

Çevrimdışı Teoman SAYILAN

• Dost Avcı
  • hayat av değildir, av hayattır..
  • Doğum Tarihi:: 01-03-1955
  • Kan Gurubu: a rh -
  • İL/İLÇE:: SAROZ sazlıdere ve SARAY güngörmez köyü
« Yanıtla #25 : 20:58 / 14-12-2014 »
yarışma sonuçlarını buradan izlemek isterdim..ama maalesef göremedim..duyumlara göre pointer almış başı  :b008:
rastgele settercilere..

sevgiler..
AŞİL..Cadının torunu..(DI SAN PELLEGRINO)ve güzel kızım linda..

''BÜYÜK aşk yaşamak istemiyorsan, ingiliz POINTER alma''..

Çevrimdışı Kadri DEMİR

• Administrator
  • Dost Avcı
« Yanıtla #26 : 08:46 / 15-12-2014 »
Arkadaşlar günlerdir organizasyon için yoğun tempo çalıyorlar Teoman bey,uygun olduklarında gerekli paylaşımı mutlaka yapacaklardır.Emeği geçenleri bir kez daha tebrik ederim.

Çevrimdışı Gökhan AKOCAK

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 11/08/1974
  • İL/İLÇE:: GEMLİK/BURSA
« Yanıtla #27 : 09:22 / 15-12-2014 »
Kadri abi bu yarışmayı  katılımcılar kazandı tüm emek veren herkesi tebrik ediyorum . Nedenine gelince köpeğine güvenmese kimse oraya gelip 5 km arazide,ormanda köpeği gezdirmede tutamaz bile denemesi bedava herkes emek verdi bazıları sanşlıydı sadece derece yaptılar . Irk konusunu yada 1-2 konusunu tartışmak istemem herkes emek verdi hakem taktir hakkını kullandı benim köpeğim yapması gereken herşeyi yaptı güzel bir an yaşattı herkese bende 5/6 yıldır avlandığım halde bu kuşun yeri önem için özel ve unutulmazlar arasına girdi bile diyorum saygılar sunuyorum.

RADENTİS GUİDA

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #28 : 09:58 / 15-12-2014 »
Öncelikle herkeze günaydın ve sabırsızlıkla beklenen sonuçlar beklemeyip sonuçları yayınlamamızı bekleyen herkez özellikle teoman abicim pointerin birinci olduğunu duyduğuna göre detaylı bilgiyi almışın sonuçta ingiliz ırkları ve bu yarışma işlerine ne kadar uzak olduğun belli bu yarışmalarda herşeyin şans ve bir 2 saniyelik faktörlerle ve hakem görüşüne bağlı net tabiki pointerde hakkıyla aldı ama sormandaki imayı anlamış değilim pointerin birinci olması seninde pointer beslemen birinci olan pointerle aynımıki setter derneği ve üyelerini utanması gerektiğimi anlam veremedim birinci olan abimiz alibeyköy başkanı remzi uğurun köpeği bitterdir ve derneğimiz kurulduğundan beri tüm yarışmalara katılıp sadece destek olmak amacıyla her kaydını da ben girmişimdir ve verdiği emeklerin sonuçunuda böyle alması benide ve tüm camiamızıda mutlu etmiştir ben bir setter sevdalısı ve aşığı olarak pointerde besliyorum yoksa pointer beslememelimiyim kesin sonuçların acıklamasını yapamadım çünkü c.tesi yarışmada akşama kadar kordinasyon sağlayıp sırtımada soğu yiyince mekanda arıdan geberdim yanımdaki arkaşalrım masajlar yapıp ellerinden geleni yaptı pazar ava bile cıkamadım öğlene kadar mekanda yatıp sonra zar zor evime gidip duşumu aldım ve hafta başından başka şehirlerden gelen misafirlerin ağırlanmasıyla ilgilenen abilerimiz bir hafta derneğimize katkıda bulanan tüm herkez teşekkür ediyorum tabloya bakarsan 40 kişi ama iş klavyeye gelince herkezde çulluk terminatörü var nerdeydi o terminatörler demekki bizler yarışma değil ırkın ileriye gitmesini sağlamaya değil ötekinden 3 fazla vurup fecte boy boy resim atma yarışması düzenlesek yemin ederim 500 kişi katılır işte olay burda ayrılıyor 2 ay önceden yarışma duyurusu atıyorum insanlar son gün beni arıyor e ben girecem sırbistanda yarışma olcak avrupa yarışları 5 önceden incelemeye başlar bazıları onun için hiç kimse ama hiç kimse yarışmaya şahibe var haksız oldu verilen emekleri bi düşünün ve ona göre eleştiriye varım ama art niyetli sorulara duvar gibi sert olurum derneğimizde bugüne kadar şahibe yoktur olmazda onun için taşın altına elini koymadan kimse gazel okumucak ben yönetimde bile değilken bu kadar emek zaman harcadığım bir vazifeden onurla gururla övünüyorumki vazifeli olupta gelmeyip insanlar üyesi olupta derneğine destek olmayanlarda mazeretli olanlar haric eleştirirlerken rica edicem önce hangi işin ucundan tutmuşlar.VE YARIŞMA GÜNÜ KATILIM GÖSTEREN GELMEK İSTEYİP GELEMEDEN DESTEK OLAN VE KATILIM CESARETİ GÖSTERİP ORDA OLAN HERKEZE KENDİ ADIMA DERNEĞİMİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çevrimdışı Kadri DEMİR

• Administrator
  • Dost Avcı
« Yanıtla #29 : 10:12 / 15-12-2014 »
Kadri abi bu yarışmayı  katılımcılar kazandı tüm emek veren herkesi tebrik ediyorum . Nedenine gelince köpeğine güvenmese kimse oraya gelip 5 km arazide,ormanda köpeği gezdirmede tutamaz bile denemesi bedava herkes emek verdi bazıları sanşlıydı sadece derece yaptılar . Irk konusunu yada 1-2 konusunu tartışmak istemem herkes emek verdi hakem taktir hakkını kullandı benim köpeğim yapması gereken herşeyi yaptı güzel bir an yaşattı herkese bende 5/6 yıldır avlandığım halde bu kuşun yeri önem için özel ve unutulmazlar arasına girdi bile diyorum saygılar sunuyorum.
Öncelikle tebrik ederim Gökhan  :winkhh: burada bireysel başarı ne kadar önemli görünse de  genelde bu işe gönül vermiş,her yarışmada katkı sağlamak adına katılım gösteren ,elini taşın altına sokan,yönetimde olsun olmasın desteklerini esirgemeyen dostlarımız var.Özveri ile bu gün çalışan ,katılan ve hatta katılamayıp desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarımıza teşekkürler..Alınan derece bu işin süsü.Başta dereceye giren Remzi UĞUR & BİTTER, Gökhan AKOCAK &GUİDA ve ismail MANAV & HAMMER 'ı tebrik ediyorum..Başarılar.. :winkhh: