Üyelerimizin Bölümü > Sosyal Faaliyetler-Hafta Sonu Buluşmaları

DOSTLARLA ISTRANCA'DA OĞLAK KEYFİ

(1/4) > >>

Cengizhan AKÇİN:
Gerek Terazidere Avcılar Kulübünden gerekse Arnavutköy Avcılar Kulübümden ve Yalıköy'den arkadaşlarım hafta içide olsa misafirimdiler,sağolsunlar onca yoldan gelmişler, bende dedim bu akdar yoldan geldiniz sizi küfteyle mi ağırlayayım kesiverdim bir oğlak afiyetle muhabbet içinde gırgır şamatanın bol olduğu sofrada yiyiverdik.
Ayağınıza sağlık İsmail Manav abi,Faruk Çelenk abi,Nevzat Seçkin abi,Hasan Seçkin, Muhammed Abi ve biraderim Eray Kadiroğlu .Her zaman bekliyorum kapım açık alo demeniz yeterli biliyorsunuz .Manav abi size çulluk meralarınıda gösterdim bu sene inşallah köpeklerle show yapıcaz :)

İlk akşam misafirlerim Yalıköy'den ve Istranca'dan uzun zamandır görüşememiştik.

sabah 6 da kalkıp hazırlıklara başladım ilk işim gidip kaynak suyu almaktı (rakı bir başka içilir bu suyla çay bir başka demlenir)

Istranca Dağlarının meşhur suyu ŞİFALI

Sabah erken gelen dostlarımı nereleri gezdiririm diye plan yaparken kareme takılanlar

Baba dostu ,Balkan Postasından Nevzat Seçkin

Baba dostunun oğlu ,Balkan Postasından benim dostum,kardeşim,arkadaşım Hasan Seçkin

Birisi yatarak ferma mı dedi  ;D ;D Hasan, İsmail Manav abinin hediye ettiiği yeni köpeğim BENDİS ile  uğraşırken

İlk gelen kümesten yumurtaları topladı  :D :D

VEEEEE FİNALLL  :D :D

BUDA 2.TEPSİ

EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN İNŞALLAH

O kadar yemekten sonra bizi ancak mera turu paklardı

sezon kapalı ama dostlarımın kısmetine mantar avına devamm

SETTER İSTANBUL:
Afiyet olsun beyler güzel kareler  :winkhh:

Doğan KÜÇÜK:

--- Alıntı yapılan: SETTER İSTANBUL - 18:25 / 18-05-2014 ---Afiyet olsun beyler güzel kareler  :winkhh:

--- Alıntı sonu ---
:winkhh: :winkhh: :winkhh:

Cengizhan AKÇİN:

--- Alıntı yapılan: SETTER İSTANBUL - 18:25 / 18-05-2014 ---Afiyet olsun beyler güzel kareler  :winkhh:

--- Alıntı sonu ---

:winkhh: :winkhh: :winkhh: :winkhh: teşekkürler

Cengizhan AKÇİN:

--- Alıntı yapılan: Doğan KÜÇÜK - 18:26 / 18-05-2014 ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git