Üyelerimizin Bölümü > Sosyal Faaliyetler-Hafta Sonu Buluşmaları

Bahçeağıl Kulübü TEK KURŞUN YARIŞLARI-Kapaklı

(1/2) > >>

Cengizhan AKÇİN:
Bahçeağıl kulübünden arkadaşlarımız haber verdi bizde onları kırmayarak etkinliğe gidip destek verdik ,gitmişken birde atalım dedik :) 35 metre pet şişe atışlarında traşladım ama 60metre 3 atışta 32 puan topladım Murat abide 34 topladı.Dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ederim. Nazım abiyi ayrıca tebrik ediyorum ,hayatında ilk defa kurşun atıp 35 puan yaptığın için.

Seymen'den Murat abi

Büyükkılıç'lıdan  Semih Abi

Benim Ustam Babam Cezmi AKÇİN. Gözünde problem olsada beni kırmayarak kulübe destek olmak için yarışa girdi.

60metreden daha ne olsun.Domuz kaçamaz :)

Bunlarda Nazım abinin atışları.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Zafer ATASOY:
Tebrik  ederim  güzel  bir  etkinlik  olmuş

Bilal PAZVANT:
Her geçen sene Bahçeağıl organizasyonu daha da profesyonelleşiyor.Emeği geçenleri tebrik ederim  :winkhh:

Cengizhan AKÇİN:

--- Alıntı yapılan: Zafer ATASOY - 13:20 / 29-04-2014 ---Tebrik  ederim  güzel  bir  etkinlik  olmuş

--- Alıntı sonu ---

teşekkürler

Cengizhan AKÇİN:

--- Alıntı yapılan: Bilal PAZVANT - 13:36 / 29-04-2014 ---Her geçen sene Bahçeağıl organizasyonu daha da profesyonelleşiyor.Emeği geçenleri tebrik ederim  :winkhh:

--- Alıntı sonu ---

bu sene sanki misafirler biraz buruk ayrıldılar diye düşünüyorum..3 kulvarda iyi derece alan misafir arkadaşlar olmasına rağmen ev sahibi ekipteki arkadaşların defalarca ısrarlı atışları sonucu daha iyi puanları toplayarak misafir arkadaşları geçip ödülü almaları garipsendi...Ev sahibide olsa bence bu tür organizasyonlarda mükerrer atışlar yaptırılmamalı. Ev sahibi olarak ta, Tekirdağ'dan gelip dereceye girecek puanı toplamış misafiri geçmek için ısrarla poligondan çıkmayarak atış yapmak hoş bir davranış olmasa gerek benim gözümde.Ama yinede arkadaşlarımıza destek için oradaydık ve bu tür organizasyonlarda orada olmaya çalışıyoruz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git