Gönderen Konu: SETTER CLUB İSTANBUL DERNEĞİNDEN BEKLENTİLERİM  (Okunma sayısı 622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gültekin ASLAN

• Dost Avcı
Setter club İstanbul derneğinden, düzenlenen mera yarışma larının sonuçlarının yarışma sonrası açıklanmasını, kupa ları bir gece düzenleyip köpekleriyle birlikte köpek sahiplerine kupaların düzenlenen gecede verilmesini istiyorum. Setter ırkı derneğinin düzenlediği gecede bir pasta yaptırılmasını bu pastayı dilimler halinde setter ırkı derneğinin kurucu üyelerine mikrafonla anons edilerek dağıtılmasını istiyorum.Yarışma sezonu içersinde iyi dereceler almış Türkiye doğumlu köpeklerin sahiplerine plaket veya ödül verilmesini istiyorum burada amaç Türkiye de doğan üretilen köpeğin daha değerli olduğunu vurgulamak. Yarışma sezonun da en başarılı olan yetiştirici ye kupa veya plaket verilmesini istiyorum. O yıl yarışmada en başarılı olan köpeklerin üreticisine kupa veya plaket verilmesini istiyorum. Bu gecenin geleneksel olmasını ve her yıl düzenlenmesini diliyorum. yılda 1 defa 24 aylığa kadar genç köpeklerin mera yarışmasının Derby yaptırılmasını istiyorum bunlara ilave olarak diğer arkadaşlarında muhakkak istekleri vardır ,Setter club İstanbul derneği yönetimine böyle bir imkan sunduğu için teşekkür ediyorum

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal