Gönderen Konu: BEEPPER TASMA  (Okunma sayısı 21551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aslan ŞEN

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 17.02.1969
  • İL/İLÇE:: SARAY / TEKİRDAĞ
BEEPPER TASMA
« : 13:24 / 27-02-2013 »
Merhaba arkadaşlar. Çulluk avı için sesi en uzak yerden duyulabilen bir beeper almak istiyorum elimde beretti beeper var ama köpeğimin bir tanesi biraz uzak arıyor malum yaşda ilerliyor bi çok zaman duymakta zorlanıyorum. Beretti' ye göre sesini daha uzak noktalardan duyabileceğim bir beeper tavsiye ederseniz memnun olurum.

Çevrimdışı Teoman SAYILAN

• Dost Avcı
  • hayat av değildir, av hayattır..
  • Doğum Tarihi:: 01-03-1955
  • Kan Gurubu: a rh -
  • İL/İLÇE:: SAROZ sazlıdere ve SARAY güngörmez köyü
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #1 : 13:58 / 27-02-2013 »
aslan bey, ben güngörmezdeyim..uğrayabilirseniz hem bir kahve içeriz, hemde 6-7 çeşit beeperlarımla size yardımcı olurum..satmak değil amacım, en azından seslerini duyarsınız..

rastgele..
AŞİL..Cadının torunu..(DI SAN PELLEGRINO)ve güzel kızım linda..

''BÜYÜK aşk yaşamak istemiyorsan, ingiliz POINTER alma''..

Çevrimdışı Ercan KARAKUŞ

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 06-06-1975
  • İL/İLÇE:: Çanakkale gelibolu
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #2 : 14:04 / 27-02-2013 »
Aslan bey lovet muthiş ses var ....Yakında sesii az gibi ama merada ...çok başarılı bende uzak gezen köpeğim için almıştım...şimdi bütün köpeklerime bunu kullanıyorum....
Hele bide fermada şahin ses çıkaranı bulursan deymeyin keyfee..... bide sezonu bir pille çıkar

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• Dost Avcı
  • Kan Gurubu: 0 Rh+
  • İL/İLÇE:: Edirne/Merkez
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #3 : 14:07 / 27-02-2013 »
Bu hafta sonu Kıyıköye kapanışa gittik.Bizim yerli beeper lar resmen kızan oyuncağı kaldı arkadaşın beeperların yanında.Köpekler yanımızdayken kulağı rahatsız etmeyen bir ses ama merada çok uzaklardan duyulabiliyor.Sanırım DT ydiler ama tam modelini bilmiyorum.

1980 Edirne

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• Dost Avcı
  • Kan Gurubu: 0 Rh+
  • İL/İLÇE:: Edirne/Merkez
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #4 : 14:08 / 27-02-2013 »
Bu konuda benimde sıkıntım var konunun açıldığı iyi olmuş :winkhh:

1980 Edirne

Çevrimdışı Aslan ŞEN

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #5 : 14:40 / 27-02-2013 »
Arkadaşlar çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için yanlız bu konuyu daha detaylı tartışıp doğruyu bulmak lazım diye düşünüyorum. İki tane setterim 5 tane beeperim var hala aradığımı bulamadım en son amerikadan bir tanıdık vesilesiyle getirttim olmadı onuda sitede ilan verip sattım. Teoman bey sizede bir türlü uğrayamadım geçtiğimiz cumartesi sabah araba evinizin önündeydi erken diye uğramadım dönerken baktım sizi dışarda görsem uğruycaktım ama göremedim. Ama mutlaka gelicem hatta bu gün ordaysanız gelebilirim.

Çevrimdışı Anıl İNÖNTEPE

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #6 : 19:10 / 27-02-2013 »
Aslan bey size beeper olarak cok uzak mesafelerden duyulabilen4 tane beeper önerebilirim bunların 1.si canibeepin ilk çıkan içinde çaçav modu olan sirenler müthiş bir sesi var 2.si eski innotek çavçavlar 3. dt BTB 800 çift seslisi inanılmaz mesafelerden duyuluyor verdiğime pişamanım müthiş sorunsuz cok kuvvetli bir siren 4. ise şuan piyasada bulunan lovets şahin seslisi olucak yanlız ara gezme sesini çok duyamayabilirsiniz yanlız fermada şahin sesi müthiş yerlerden duyuluyor bu sirenlerden bulabilirseniz sorununuzu çözmüş olursunuz

Çevrimdışı Aslan ŞEN

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #7 : 19:54 / 27-02-2013 »
Peki Tri-tronics upland g3 hakkında ne düşünüyorsunuz.

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #8 : 21:07 / 27-02-2013 »
88-90 yıllarında bir çok tasma getirttim amerikadan..bunlar tb-250 şarjlı, tb 400-tb 500 innoteklerdi..500 süper ötesi bir beeperdi, DT 800 çift sesli baritonlar çok güzel tasmalardı, 159 dolara almıştım 94 yılında.. bu gün aslan şen ziyaretime geldi ve misafirimdi..bizzat dinledi tasmalarımı..7 çeşit var şu an elimde..yanlış anlamayın satılık değil, ihtiyacıma binaen sahibiyim..sadece bilgilendirmek amacıyla dinlettim aslan şen ve delikanlı oğlu buğraya..
tri tronics' lerde vardı bir zamanlar elimde, cabelaslar vardı..şimdileri berettiler çıktı bence kofti bir tasma..su girer, kar girer yaprak girer malum delikten..
arkadaşlar ihtiyacınız olduğunda bana yazınız..her türlü beeper hakkında az çok bilgim var sizlere yardımcı olmak bana mutluluk verir..

rastgele..

Çevrimdışı Cem MAÇIKAN

• Dost Avcı
  • ava giden avlanır
  • Doğum Tarihi:: 19*07*1973
  • Kan Gurubu: ab+
  • İL/İLÇE:: bahçeşehir
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #9 : 22:26 / 27-02-2013 »
https://www.facebook.com/mehmet.hatip ECR yerli beepere denemenizi tavsiye ederim  ben kullanıyorum mütiş sesi var duymamaya imkan yok
gözlüksüz ava çıkmayalım oğlum KRAL

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #10 : 22:38 / 27-02-2013 »
sevgili cem, adrese giriyorum ama beeperlara ulaşamıyorum..bence marketin e-mail adresini versen daha iyi olacak, googledan arıyorum yok böyle bir ürün....teşekkürler..

rastgele..

Çevrimdışı Cemal SOYDEMİR

• Administrator
  • Dost Avcı
    • Aktif Avcı
  • Doğum Tarihi:: 01/01/1978
  • İL/İLÇE:: ANTALYA/MERKEZ
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #11 : 22:45 / 27-02-2013 »
Yerli düdükler tır kornası gibi çok fena , bir bayide canlı sesini dinleyebilirsiniz...

sessiz mod caccacav

Pointer EFE ARMİ ÇULLUK AVI TEK ELLE VURUŞ

hareket halinde iken 10 sn dıt-dıt modu fermada sürekli dıt-dıt modu

ARMİ ÇULLUK AVI
Cemal SOYDEMİR 1978 / Antalya
web adres ; www.aktifavci.net
mail ; soydemir.cemal@gmail.com

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #12 : 23:10 / 27-02-2013 »
cemalım yerlı sırenlerle bız avlanamayız pek bızım kopekler uzak gezer bıraz cık canım
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #13 : 23:10 / 27-02-2013 »
88-90 yıllarında bir çok tasma getirttim amerikadan..bunlar tb-250 şarjlı, tb 400-tb 500 innoteklerdi..500 süper ötesi bir beeperdi, DT 800 çift sesli baritonlar çok güzel tasmalardı, 159 dolara almıştım 94 yılında.. bu gün aslan şen ziyaretime geldi ve misafirimdi..bizzat dinledi tasmalarımı..7 çeşit var şu an elimde..yanlış anlamayın satılık değil, ihtiyacıma binaen sahibiyim..sadece bilgilendirmek amacıyla dinlettim aslan şen ve delikanlı oğlu buğraya..
tri tronics' lerde vardı bir zamanlar elimde, cabelaslar vardı..şimdileri berettiler çıktı bence kofti bir tasma..su girer, kar girer yaprak girer malum delikten..
arkadaşlar ihtiyacınız olduğunda bana yazınız..her türlü beeper hakkında az çok bilgim var sizlere yardımcı olmak bana mutluluk verir..

rastgele.. :winkhh: :winkhh: :winkhh: :winkhh: :winkhh: :winkhh:
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
BEEPPER TASMA
« Yanıtla #14 : 23:12 / 27-02-2013 »
aslan benım sag kulagım az duyar onun ıcın ben amarıkan fıcı kullanırım bu sırenı az duyanlar ıcın yapmıslar zaten fakat fıcı sıren kalın yanı baslı sesler ıcındır ve berettıler  dıger sırenler ıse tizli seslerdıı yanı her sırenı her kulak duymaz
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal