Gönderen Konu: SETTER CLUP İSTANBUL DERNEĞİ (acıklama resimler eklendi)  (Okunma sayısı 12780 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
    • Seter İstanbul
SETTER CLUP İSTANBUL DERNEĞİ (acıklama resimler eklendi)
« Yanıtla #15 : 11:36 / 02-04-2012 »
tüm setter camiyasını bir arada görmek çok güzel  .   :winkhh: :winkhh:  inşallah sık sık devamını yaparsınız ...
( hakikatten dev bir setter istanbul kadrosu var )  :winkhh:
serkan seneye sende setterci olucan inşallahhhh 

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Administrator
« Yanıtla #16 : 11:47 / 02-04-2012 »
İnşallah  ilerde  setter ci  olabilirsek  böyle  güzel organizasyonlara  katılırız  dostluk muhabbet  güzel  olmuşa  benziyor  daim olsun :winkhh: :winkhh: :winkhh:
Zafer ATASOY
TRABZON

Çevrimdışı Cemal ÖNCÜLER

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 9 9 1986
  • Kan Gurubu: a rh +
  • İL/İLÇE:: KIBRIS - GİRNE
« Yanıtla #17 : 11:49 / 02-04-2012 »
vay vay vay
cok güzel erkes var hepinizi tebrik ederim
 :winkhh: :winkhh: :winkhh: :winkhh:

9/9/1986       
KIBRIS

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• GENEL MODERATÖR
« Yanıtla #18 : 11:53 / 02-04-2012 »
güzel bir dostluk kaynaşma örneği setter clube tebrikker
ulvi ŞAFAK 1965
Tekirdağ/Malkara

0545 4510569

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
« Yanıtla #19 : 11:55 / 02-04-2012 »
bende yonetıme gokhan atagı sıkayet etmek ıstıyorum bır daha benı gokhan atagın masasına ala otutturmayın
masaya 1 kılo rakı geldı aldı hepsını tek basına ıctı adam bıze rakı kalmadı be kardesım
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı Kadri DEMİR

• Administrator
  • susmak bazen çok şey anlatır..
« Yanıtla #20 : 11:59 / 02-04-2012 »
Setterclub Yönetimine böyle güzel bir organizasyona emek verdikleri için teşekkürler,ayrıca camianın büyüklüğüne katkı sağlayan  ve gönlü birlikte atan herkesi tebrik ederim. setteristanbul.com olarak her zaman burdayız.. :winkhh:

Çevrimdışı Ercan KARAKUŞ

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 06-06-1975
  • İL/İLÇE:: Çanakkale gelibolu
« Yanıtla #21 : 12:26 / 02-04-2012 »
Benim adıma çok güzel bi geceydi dostları arkadaşları görme fırsatı oldu ortam harikaydııı :winkhh:
Düzenlenleyenlere orda emek verenlere çok teşekkürler... onlar kendilerini biliiiyooo....
Bizler görmek istediklerimizi gördük sevindik hasret giderdikk bize yeterrr......gerisi teferruat.....  :a122:
Yeni yönetim ayrıca hayırlı olsun :winkhh:

Çevrimdışı Yavuz ALÇO

• Dost Avcı
« Yanıtla #22 : 12:50 / 02-04-2012 »
öncelikle setter clup derdehine  ve yönetime cok tşk ederim böyle bir organizasyonu düzenledihi icin şu demekki türkiyede setter sevdalısı cok var cok sevindirici bir toplum oluşmuş bu ılkı birde mera yarışlarını bu coşkuyla yapılırsa geneleksel hale gelıpte bir lik oluşursa bunun seyride seyirciside cokn olucahını umarım başarılar bizlerde hayal bile edemedihimis avrupadakı kuluplerin yapmış olduhu yarışları yaparız özlemimis biter ülkemizdeki setter ve deher ırkların yarışlarını seyreder mutlu olurus bilgi birikim sahibi olurus köpeklerin ırklarını görevlerini nerde nasıl anlatacahımızı öğrenmiş şekilde anlatır yaşarıs (BENİMDE BİR SETTERİM OLSADA BENDE ANLATAYIM YOKKİ)köprk ırklarınıza olan saygınızdan dolayı erkese cok tşk ederım SAYGILARIMLA

Çevrimdışı Cumhur İLHAN

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 25.03.1978
  • Kan Gurubu: ab pozitif
  • İL/İLÇE:: rami
« Yanıtla #23 : 13:44 / 02-04-2012 »
hakikatten güzel bir geceydi emegi gecen tüm dostlara teşekkürler ayrıca yeni yönetimi tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim sevgiler :winkhh: :winkhh: :winkhh:

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #24 : 17:36 / 02-04-2012 »
tüm setter camiyasını bir arada görmek çok güzel  .   :winkhh: :winkhh:  inşallah sık sık devamını yaparsınız ...
( hakikatten dev bir setter istanbul kadrosu var )  :winkhh:
serkan seneye sende setterci olucan inşallahhhh 

hahahaaaa  ben hep setterlerle avlandım da ..  setter istanbulcu olamadım  :d050: :d050:  karıyı boşamasaydım  beşiktaş çarşıdan ikamet verecektim ama yine ana vatanımız izmir bucadan üye olucaz   :winkhh: :winkhh: :winkhh:      en kısa zamanda izmirde buluşmak üzere ...    kalın sağlıcakla   :winkhh: :winkhh:
serkan biz beraberiz mesafeler farketmez kalpler bir kardeş

Çevrimdışı Cemal SOYDEMİR

• Administrator
    • Aktif Avcı
  • Doğum Tarihi:: 01/01/1978
  • İL/İLÇE:: ANTALYA/MERKEZ
« Yanıtla #25 : 20:19 / 02-04-2012 »
Bu büyük setter camiasını fotoğraflardan da olsa yakından tanımak ve görmek çok güzeldi, paylaşım için teşekkürler Doğan abi...

Bu büyük birliktelik ebedi olsun baki kalsın ...

sevgilerimle.
Cemal SOYDEMİR 1978 / Antalya
web adres ; www.aktifavci.net
mail ; soydemir.cemal@gmail.com

Çevrimdışı Haldun YAZICI

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 01.01.65
  • Kan Gurubu: rh+
  • İL/İLÇE:: fatih
« Yanıtla #26 : 10:55 / 03-04-2012 »
Değerli arkadaşlar;ben ne setterciyim ne de KIF ın açılımını bilirim.yüreğimde bir sevda var onun için siteye üyeyim.
tanışma kaynaşma yemeğinin ardından böyle bir konu açılmasına açıkcası üzüldüm.
her iki camiada da çok kaliteli çok beyefendi arkadaşlarvar.
Tüm arkadaşlar;neden mantığımız SORUN YARATMA SORUN VARSA ÇÖZ ÇÖZENLERE YARDIMCI OL deyilde,en ufak konuları bile sorun yap sorun çıkar?bunu anlamış deyilim.
Ben bu birleşime KURUMSAL KİMLİK kazandırılmasının gerektiğini düşünüyorum.Buda profesyonel düşünen yönetici kadrolarıyla olacak bir iştir.
her önüne gelen bir konu açacak ve sorun yaratma mantığın da olacaksa ve bu site ve diğer sitelerde yayınlanacak veya kaldırılacak konuları 1 tek kişi belirleyecekse her iki camiada kavga ve atışma ortamından kurtulamaz.
kurumsal kimlik devreye girmeli ve bu yapı toparlanmalıdır yoksa önüne gelen kişi önüne gelen konuları İŞİNE geldiği gibi paylaşırsa sorunun çözülmeyeceği (şahsımın nacizane)düşüncesidir.
teşekkür ederim.

Çevrimdışı Berkay PORSUK

• Dost Avcı
« Yanıtla #27 : 11:46 / 03-04-2012 »
Serkan olm için sevişiyo senin  milletin hastası varmış  :a122:  :a122: yersen az pişmiş  Bu güne kadar işte bu yüzden setter kuluple bi adım atılmıyodu biz bilir biz yaptık oldu hesabı.Allah herkezin çarşısına göre pazar versin nediyelim

BİZ PARAYLA ADAM OLMADIK HER PARASI OLANIDA ADAM SAYMADIK

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
    • Seter İstanbul
« Yanıtla #28 : 14:34 / 03-04-2012 »
http://www.setteristanbul.com/forum/index.php?topic=3394.msg24674#msg24674>>>>SETTER CLUB ÜYELERİNE DUYURUSU<<<<<

Arkadaşlar iyi güzel hadime değil ama şimdi bir adım atılmış ileriye doğru yol alıcaz biri yanılmış veya yanlış yapmış illa yanlışa yanlışla gitmekmi lazım lütfen herkezden sağ duyulu ve zamanın neler gösterceğini görmeliyiz yıllarca beklenen adımlar belki bundan sonra gelecek kimse kurumlardan üstün değildir vede hiç bir şahısın acıklaması kurumu veya derneği bağlamaz altında yönetim kurulu imzası bulunmayan duyuru vede yazılara itibar etmemeniz gerekir.Şahsım adına vede sitemizde oluşan gerginliğin oluşumlarımıza zarar vermemesi içinde lütfen herkez saygı cercevesi içinde paylaşım ve yazılarda bulunması önemle rica ediyorum.yukarıdaki linkteki duyuruyuda hatırlatmak istedim herkeze selamlar

Çevrimdışı Gökhan AKOCAK

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 11/08/1974
  • İL/İLÇE:: GEMLİK/BURSA
« Yanıtla #29 : 19:48 / 03-04-2012 »
http://www.setteristanbul.com/forum/index.php?topic=3394.msg24674#msg24674>>>>SETTER CLUB ÜYELERİNE DUYURUSU<<<<<

Arkadaşlar iyi güzel hadime değil ama şimdi bir adım atılmış ileriye doğru yol alıcaz biri yanılmış veya yanlış yapmış illa yanlışa yanlışla gitmekmi lazım lütfen herkezden sağ duyulu ve zamanın neler gösterceğini görmeliyiz yıllarca beklenen adımlar belki bundan sonra gelecek kimse kurumlardan üstün değildir vede hiç bir şahısın acıklaması kurumu veya derneği bağlamaz altında yönetim kurulu imzası bulunmayan duyuru vede yazılara itibar etmemeniz gerekir.Şahsım adına vede sitemizde oluşan gerginliğin oluşumlarımıza zarar vermemesi içinde lütfen herkez saygı cercevesi içinde paylaşım ve yazılarda bulunması önemle rica ediyorum.yukarıdaki linkteki duyuruyuda hatırlatmak istedim herkeze selamlar
doğan   zaten  yazdıklarımız  setter clubü bağlamaz biz ferdi olarak yazıyoruz  bu yazdıklarımızı  forum siteleri bu yüzden vardır .
bu güne kadr  seterclub için yazdık bundan sonrada  kendi adımıza konuşalım biraz  herzaman  doğruları yazmaya devam edelim bana dokunmayan yılan bin yaşasın mıntığı benim kişiliğime uygun değil kardeşim (  setterclube  ve yönetimine  canı gönülden başarılar.)

RADENTİS GUİDA

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal