Soyağacı(Secere) Kayıt Sistemi > SOYAĞACI TAKİP(SECERE)

SECERE KAYIT SİSTEMİNE NASIL KAYIT YAPILACAK

(1/3) > >>

Doğan KÜÇÜK:
ŞİMDİ BU SİSTEMİ ASLINDA İLK ZAMANLARDAN BERİ YAPIP KULLANIMA ACMAK İSTEDİM LAKİN İNSANLAR KENDİLERİ ZAMAN İÇİNDE GELİŞTİRDİKLERİNDEN BEN ANCA KARARIMI KESİNLEŞTİRİP YAZILIMI YAZDIRMAYA BAŞLATIP VE ÜLKEMİZDE BESLENEN VE ÜRETİLİP YARIŞTIRILAN VE AVLANINLAN İNGİLİZ IRKLARINA GÖNÜL VERMİŞLER OLARAK ARAMIZDA EL DEĞİŞTİRDİĞİNDE EN AZINDAN GEÇMİŞİNE YÖNELİK SOYAĞACINA BAKABİLECEĞİMİZ BİR SİSTEMİMİZ BİZDE NİYE OLMASIN DİYE BAŞLADIK ŞİMDİ KAYIT NASIL OLUCAK KÖPEK SAHİPLERİNİN BİZLERE setteristanbul@hotmail.com ADRESİNDEN ULAŞTIRDIKLARINDA YADA ÖZEL İLETİDEN ATILAN MESAJLARDANDA BİLGİLERİ TEHİT EDİLİP DOĞRULANDIKDAN SONRA SİSTEME KAYITLARI YAPILACAKDIR.MİSAL A KİŞİNİN 10 KÖPEĞİ VAR A KİŞİNİN İSMİ YAZILDIĞINDA O KİŞİNİN TÜM KAYITLI KÖPEKLERİ DÖKÜMÜ ÖNÜNÜZE ACILAÇAK VEYA ÜRETİCİ İSMİ VEYA YETİŞTİRİCİ İSMİNDEN ARATTIRDIĞINIZDA KÖPEKLERİMİZİN KAÇ COCUĞU KAC YARIŞMAYA KATILIP DERECELERİ GÖZÜCEK DİLERİM İLERİYE YÖNELİK GÜZEL BİR ATILIM OLUP HEPİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERİM BU SİSTEME HERKEZİ BEKLERİM İLLA DÜNYA CAPINDA KAYDI OLMASI GEREKMİYOR.....

Yavuz ALÇO:
cok güzel bir calışma doğan seni kutluyom bundan sonra erkes aldıhı köpein soy ağcını nerden geldıhını bılır besler seni cok tebrik ederim kardeşim  :a115:

Cemal ÖNCÜLER:
doğan abi öncelikle eline emeğine sağlık cok güzel bir çalışma olmuş

Kadir KARAKAŞ:
doğan benim köpeğimin ne anası belli ne babası, bir baba var ama oda şüpeli  :d050: :d050:

Doğan KÜÇÜK:
olsun  beya neolcak bir yerden başlamak lazım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git