Gönderen Konu: SETTER CLUB İSTANBUL (Field trial) YARIŞMA SONUÇ VE GÖRÜNTÜLERİ...  (Okunma sayısı 12489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
    • Seter İstanbul
Bülent senle nasıl tanıştık bilirsin senin için gözümü kırpmam bunu böyle bil ben dosttumun herzaman yanındayım ve sen doğru adamsın yazdığın yazıdada sonuna kadar arkandayım belki beni yanlış anladın ama akşam o yarışma bittiğinde biraz ısınmak için o cadıra girmeden önce sen ve senle birlikte hakemlik yapan abilerimin yüzünü ben gördüm ve tüm seyircilerin ben dahil çoğu soğuktan yarışmayı arabada seyretti yani kimse senin gönlünüdeki sevdayı tartışamaz.Ama masada konuşanlar nerde merak ediyorum bak bir konu acıldı 274 bakan var 27 cevap yani 1oode on benim bu vesaızlığa tahmülüm yok bilmem anlata bildimmi kardeşim sen adam gibi adamsın

Çevrimdışı Gökhan AKOCAK

• Dost Avcı
  • Doğum Tarihi:: 11/08/1974
  • İL/İLÇE:: GEMLİK/BURSA
BÜLENT  DUYGULARIMIZA ÇOK GÜZEL TERCÜMAN  OLMUŞSUN BENDE FARKLI ŞEYLER DÜŞÜNMÜYORUM .
DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZA  HERKES GİBİ ÇOK EMİNİM ASLINDA BÖYLE  DAYATMALAR  OLDUKÇA SETTERCLUB OLARAK BİRBİRİMİZE DAHA ÇOK KENETLENİYORUZ  BÜYÜYORUZ TÜRKİYENİN HER TARAFINDAN DESTEK ALIYORUZ

DURMAK YOK BİLDİĞİMİZ YOLDA DEVAM SETTER CLUB................

RADENTİS GUİDA

Çevrimdışı Kadri DEMİR

• Administrator
  • susmak bazen çok şey anlatır..
Camiamız kaç kişi ? burada ve diğer forumlarda konuya dahil olan kaç kişi? bunu da değerlendirmek istiyorum.Acaba sessiz bir çoğunluk varda neden konuşmamayı tercih ediyorlar?

Çevrimdışı Bülent ŞAHİN

• yönetici
  • Doğum Tarihi:: 1977
  • İL/İLÇE:: Bahceköy/İST
eyallah doğan dostluğundan hiç şüpem yok zaten sağolasın  bir kızılderili ata sözü derki ELDEKİ BİR UÇAN BEŞTEN İYİDİR bu konuyu çok kişinin okuyup bişey yazmaması beni hiç yıldırmıyor aksine dahada güçlendiriyor bizi öldürmeyen darbe kuvvetlendirir .insanların tepki vermemesinin bazı sebeblerini yazdım yukarda doğan gülerken hepbirlikte ağlarken yanlızmış insan bunu anlıyorsun ama elli olucağına beş olsun bizim olsun zaten tiribüne gerekte yok çok sabah avrupadaki en büyük yarışlardan birini seyrettim elli kişi yoktu biz bu işi doğru dürüst bir yere getirmenin çabasındayız tek derdimiz o düşücez kalkıcaz yanlış yapıcaz sonra doğruyu görüp düzelticez ama sonuca varıcaz inşallah doğan sayı önemli değil kalite önemli bence ..

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
    • Seter İstanbul
EYVALLAH

Çevrimdışı Bülent ŞAHİN

• yönetici
gökhan abi sağol bu işin başından beri hep yanımızdasın hakkını ödeyemeyiz duygularınıza tercuman olduysam ne mutlu bana aynen yola devam abi türkiyenin heryerinden destek aldığımız doğrudur çünki onlar tarafsız bakabiliyorlar olaylara doğruyu yanlışı ayırabiliyorlar ve hiçbir menfaatleri yok ...

Çevrimdışı Bülent ŞAHİN

• yönetici
kadri abi bizim camiada sessiz çoğunluk diye bişey yok inan ben çocukluğumdan beri bu camianın içindeyim hatta öyle seslidirki bu camia aklın durur ama kahvede kulüpte on tanesi bir araya gelince dersinki ulan bunlar hükümet devirir ama hepsi dedikodudan ibarettir burdan söylersin mısırdan duyulur valla ama icraate geldimmi dayanışmaya geldimmi bir bakarsın arkana kimse yok ezelinden beri böyle bu iş bana dokunmayan yılan bin yaşasın abi taki yılan onları sokana kadar ben abi açıkçası çoğunluk falan aramıyorum nerde çokluk orda b....luk zaten az olalım öz olalım reklam peşinde değiliz iş tanınmaksa başka yollarıda var biz nasıl italyada sırbistanda ne olmuş biliyoruz televizyonamı çıkıyor adamlar tabiki hayır yani kadri abicim doğruyu bulmak isteyen arayıp buluyor taa gönenden kalkıp her yarışmamıza geliyorsun destekliyorsun sağolasın sen bizi nasıl bulduysan herkez gelir bulur abi avcılık camiası gerçekten cılık bir camia lüks jipin varsa birazda gücün varsa senden kralı yok karaktersiz olsanda farketmez abi ..

murat yüksel

• Ziyaretçi
şimdi bülent  bak ben sana kızmaya başladım  ;D   bu ne be abi ne yazacaksam sen iki katını dile getirmişsin ne diyim sana bilmem ki eline emeğine yüreğine sağlık be kardeşim  senin yukarıda yazdıklarınla inan gurur duydum onur duydum şeref duydum ne diyeyim bilmemki tekrar yüreğine sağlık evet arkadaşlar biz beraberiz ve daha da büyüyerek devam edicez inaşalah

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal