Gönderen Konu: SETTER CLUB İSTANBUL (Field trial) YARIŞMA SONUÇ VE GÖRÜNTÜLERİ...  (Okunma sayısı 12324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
cok guzel bır yarısma oldu 2 gun sogukta super kosan setterlı ızledık
yarısmaya katılan ozellıkle uzaklardan gelen butun dostlara ayrı ayrı tesekur ederız
ve dereceye gıren kopeklerı ve sahıplerını tebrık ederım
sunu ozellıkle berıltmek ısterım her sene cok dah guzel kopekler ızlıyoruz demekkı bız ılerlıyoruz ınsallah cok daha ıyı olucagız
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı Cem PEKPAK

• Dost Avcı
Yarışmaya katılan ve dereceye giren arkadaşları tebrik eder başarılarının  devamını dilerim

Çevrimdışı Gürdal ÇETİN

• Dost Avcı

Çevrimdışı Gürdal ÇETİN

• Dost Avcı

kiga

Çevrimdışı ASIM ARSLANALP

• Yeni Üye
  • Doğum Tarihi:: 26.10.1972
  • Kan Gurubu: a rh +
  • İL/İLÇE:: istanbul / şile
Tüm olumsuz hava koşullarına rağmen özveriyle çalışan ve emeği geçen herkezi tebrik ederim, güzel bi organizasyondu.   

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
ısmaıl manavın bır yerde resmını goren varmııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ;D ;D ;D ;D ;D
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı Ramazan ÜRETMEN

• YÖNETİCİ
Dillere destan bir yarışma oldu görülmeye değer, adrenalini bol, seyri doyumsuz uğraş dolu günlerin mahsullerinin biçildiği emsalsiz  müsabaklarla doluydu.Tüm köpek sahiplerine ,misafirlere güler yüzleriyle bizi kusursuz ağırlayan dostlarıma ve iki gün hiç aralıksız görevlerini yapan yönetimdeki abilerime,kardeşlerime sınırsız güç gösterip müsabakaları yöneten hakemlerimize teşekkürü borç biliyorum.Birde herkez gibi bende görüyorum ki bir senede çok yollar katledilmiş doğrular kendiliğinden değil seter sevenlerin çabalarıyla bulunmuş taşlar yerli yerine oturmuş.

KİM TUTAR SENİ SETER CLUP.....

Çevrimdışı M.Arda YOLASIĞMAZ

• Dost Avcı
Setter sevdasına gönül veren. Klübümüzü destekleyen ve etkinligimize katılan bilgileriyle dogru yol gösteren. Tüm doslarımıza sonsuz teşekkür ederim.

.

Çevrimdışı Türker ÜÇOK

• Dost Avcı
Emeği geçen herkesi kutluyorum, bence Türkiye de settercilerin, av köpeğiyle ilginenlerin kalbinde ayrı yerleri olmalı ,en azından benim için öyle ,selamlarıma

Çevrimdışı Celal KESKİNER

• Dost Avcı
Sayın İsmail Manav 3 siteyi gezdim senin bir tek resmin var. Seneye özel bir foto bulman lazım. Metin ile Murata neyaptında senin resimlerini atmadılar. Yoksa baba haklarından vermedinmi? Selamlar.
CELAL KESKİNER

Çevrimdışı İsmail MANAV

• Dost Avcı
 ;D ;D ;D   celal abı ınan metıne de verdım o ınege ben gosterırım hehheeeeeeeeee
ben kendımı bır yerde gordum benı cekmemısler yaktım onları  ;D ;D ;D
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL

Çevrimdışı Kadri DEMİR

• Administrator
  • susmak bazen çok şey anlatır..
Kamil ÜÇBAŞ 'ın kamerasından;

Çevrimdışı Erhan ACAR

• Yeni Üye
  • Doğum Tarihi:: 25.04.1982
  • Kan Gurubu: A rh (+)
  • İL/İLÇE:: Diyarbakır
Emeği geçen herkeze çok teşekkürler... Gerçekten çok zor bi olay, bu kadar güzel bi organizasyonu hazırlamak... Ayrıca bir çık değerli dostumuza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

• Administrator
    • Seter İstanbul
Evet harika bir organizasyon ve soğuha rağmen katılımın fazla olduğu bu yarışmanın göz ardı olmayacağı birlik beraberlik içinde daha da ileriye gideceği kacınılmaz inşallah bizlere dil uzantalar yaptıkları hataların bir gün farkına varıp yanımızda olacakları günde gelecekdir.BİRİNİN AYIBINI ÖRTMEK BÜYÜKLÜKTÜR bizler yanlışa yanlışa yanlış gitmeyip kardeşliğin bütün önlemini bilen bir taraf olup bize taş atana biz zeytin dalı uzatalım doğru tektir herkezin fikrine saygı göstermekte büyüklükdür....NOT:EMEĞEDE SAYGISIZLIK YAPILMAZ TEBRİK ETMESENDE SUKUNETİ KORU DEMİŞLER....

Çevrimdışı Bülent ŞAHİN

• yönetici
  • Doğum Tarihi:: 1977
  • İL/İLÇE:: Bahceköy/İST
sevgili doğan bu işlere başlarken şahsım adına söylüyorum içimdeki tek duygu setter sevgisiydi halende öyle, fakat zaman ilerleyip daha derinlere inmeye başlayınca baktımki herkezin kafasında ayrı plan var kavga gürültü sen ben benim köpeğim derken birde kurumlar girdi işin içine iş çıkmaza girdi. tabiki hiçbirimiz ne karşı taraf nede biz bu tarz diyolaglara girmeyi istemeyiz eminim ama hobby olarak gördüğümüz ve hiç bir menfaat gözetmeksizin girdiğimiz bu işlerde dayatmalar başlayınca işler değişti. biri çıktı köpeklerimize laf attı bizden olmazsanız sizi tanımayız sizden olanı yarıştırmayız dedi köpeklerimize kedi dedi sonra çıktı kedi dediği köpeğe işte setter budur dedi bizi haklı çıkardı, organizasyonlarımızı baltalamaya çalıştı yurtdışından gelicek insanlara bile bizi kötüledi ama hiç utanmadı!!! biri çıktı bize siz resmi değilsiniz dedi , üstelik setter clupte açılış yaptığı ve mikrofon uzatılarak söz verildiği halde yemeğine katıldığı ve onure edildiği halde .bizle zoru nedir hala anlamış değilim   bizi aramızda aşılamıyacak sorunlar yokken aramıza uçurumlar soktu ,oda kendi bilir kimse unutmasınki bizler yanii setterclup şamar oğlanı değildir!! çayır kenarında toplanmış üç beş settercide değildir bunu herkez kendi gözüyle görmektedir. bir cemiyet başladığı gibi yola devam ettiği görülmemiştir zaten fikir ayrılıkları bilim adamları arasında bile var.. şimdi setter clup ne yapsın bence iki kurumuda yok saysın aklı başında yöneticilere sahip olana kadar çünki dinozorlarla uğraşmak gerçekten zor iş çünki kapitalizim bir sürü arkadaşımızı ezmiş durumda. tartışmaya gerek yok kim nerde mutluysa orada olsun herkez doğru bildiğini yapsın .allah herkezin çarşısına pazar versin..gönül isterdiki hepbirlikte mutlu ve keyifli bir şekilde bu işler devam etsin ama televizyona çıkma merakı, menfaat, çıkar,bizi bu hale soktu... biz çok keyif alarak yaptığımız organizasyonlarımıza devam ediceğiz setter ırkı için çalışmalara devam ediceğiz kimsenin boyunduruğu altına girmeden dayatmalara boyun eğmeden büyük gözüken dinozorları güçlü zannedenler şunu unutmasınlar onlar paranın olduğu yerde varlar bir gün sizide satıcaklar menfaatleri doğrultusunda .  biz bu işe gönül vermeye ve sonuna kadar gitmeye kararlıyız..NOT:bir gün bu kurumla barış olur biz ortada kalırız siz barışırsınız diye düşününler tabiki var saygıyla karşılıyorum o gün gelir doğrular görülür yapılan yanlışlar anlaşılır ve bir adım atılırsa doğru yapılan herşeyin arkasındayız babamızın çifliği değil bu kulüp gelicek nesillere bırakılacak bir emanet şahsi kan davamız yok kimseyle  ama bugün doğru bildiğini söyleme günüdür ve biz doğru bildiğimizi söylüyoruz ve söylemeye devam ediceğiz bir kavgaya girerken sonunu hiç düşünmedim çünki düşünürsen kapitalizme yenik düşersin bize haksızlık yapıldı ve yapılan hertürlü haksızlığın karşısındayız şahsi menfaatini düşünmeden bize destek veren arkadaşlara ve dostlara çok teşekkürler her insan doğru bildiğini her ortamda söyleyebilmeli bence şartlar ne olursa olsun..SAYGILARIMLA ..

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal