Gönderen Konu: CEM PEKPAK-RADENTİS HAMİ(2011 SIRBİSTAN VE YUNANİSTAN BÜYÜK İSKENDER KUPASI)  (Okunma sayısı 17187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kadri DEMİR

  • Administrator
  • Dost Avcı
  • İleti: 2933
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • susmak bazen çok şey anlatır..
17-18 mart Sırbistan NİŞ'te yapılan Avrupa İngiliz Setter Enternasyonal Şampiyonasında Ülkemiz adına katılan,daha önce de Yunanistan'da yapılmış olan Büyük İskender Kupasına Sevgili arkadaşımız Cem PEKPAK ve köpeği Radentis HAMİ Ülkemiz adına katılmış ve ülkemizi başarı ile temsil etmiştir.Kendisine  teşekkür eder başarılarının devamını dileriz..





Radentis HAMİ'nin almış olduğu dereceler ;

17/18 MART SIRBİSTAN ENTERNASYONEL YARIŞI-CLASSIFICHE DEL CAMPIONATO EUROPEO SETTER CACCIA A STARNE DELLA 1^ GIORNATA
M.B. a Radentis HAMI - conduttore Kanidis (Turchia)
CLASSIFICHE DI CACCIA A STARNE PER INGLESI DEL 12 MARZO
1°ECC.CAC. a Radentis HAMI' - si. condotto da Kanidis
CACCIA A STARNE PER INGLESI del 9 Marzo
C.Q.N. Radentis HAMI' - s.i. condotto da Kanidis
CACCIA A STARNE PER INGLESI del giorno 8 Marzo
3°ECC.2^ris.CAC. Radentis HAMI - s.i. condotto da Kanidis

Yarışlarda katılan köpeklere ait toplam değerlendirme sonuçları..

17/18 MART SIRBİSTAN ENTERNASYONEL YARIŞI
CLASSIFICHE DEL CAMPIONATO EUROPEO SETTER CACCIA A STARNE DELLA 1^ GIORNATA


1^ Batteria - Giudici: Balducci-De Maretz e Novotny

1°ECC. a PARIZ od Karaotoka - conduttore Jurkovic (Croazia)
2°M.B. a BAGGIO de la Crox de Gane - conduttore Laffon (Francia)
3°M.B. a SHERY del Zagnis - conduttore Meili (Svizzera)
M.B. a Radentis ZEUS - conduttore Dave (Francia)
M.B. a FASTER del Zagnis (Svizzera)

2^ batteria - Giudici: Herak-Nargaud e Wollmann

1°ECC.CAC.CACIT. a ZAGO delle Furie del Biagioni - conduttore Nuziata (Italia)
2°ECC. a FINO vis Tranquilla - condduttore Dvorakova (Repubblica Ceca)
3°ECC. a ALLA Aldimis - conduttore Pezzotta G. (Serbia)
M.B. a PEPE - conduttore Giovannelli (Italia)
M.B. a VIGON de Lori des Pignotte - conduttore Ostiz (Belgio)

CLASSIFICHE DELLA 2^ GIORNATA DEL CAMPIONATO EUROPEO SETTER DI CACCIA A STARNE

1^ batteria - Giudici: Herak-Nargaud e Wollmann

1°ecc. a Radentis ZEUS - conduttore Dave (Francia)
2°M.B. a RAY del Binario - conduttore Calabrese (Spagna)
3°M.B. a Roval PERU' - conduttore Laffon (Francia)
M.B. a BOHEME - conduttore Dave (Francia)
M.B. a MAORY del Viale degli Aceri - conduttore Laffon (Spagna)
M.B. a Radentis HAMI - conduttore Kanidis (Turchia)

2^ batteria - Giudici: Balducci_De Maretz e Novotny

1°ECC. a LUNA - conduttore Kartalja (Serbia)
2°ECC. a PEPE - conduttore Giovannelli (Italia)

CLASSIFICHE DI CACCIA A STARNE PER INGLESI DEL 12 MARZO

1^ batteria - Giudici: Donatucci e Miljkovic

1°ECC. a Semeghini Alvaro - pt. condotto da Sardone

2°ECC. a FOLK di Montale di Serbia - pt. condotto da Gonidakis

3°ECC. a RAMSES di Val di Chiana - si. condotto da Sardone

ECC. a RAY del Binario - si. condotto da Calabrese

ECC. a Palianensis BORG - si. condotto da Sardone

ECC. a IMPERO del Sargiadae pt. condotto da Gonidakis

M.B. a BLAY del Faenor - si. condotto da Calabrese

2^ batteria - Giudici: Bonacina e Mitrovic Marko

1°ECC.CAC. a Pividori's EROS - si. condotto da De Marchi

2°ECC.ris.CAC. a SIRIO - si. condotto da De Marchi

3°ECC. a DERK - si. condotto da Mazzonetto

ECC. a DUCE del Fabbro Ferraio - si. condotto da Mazzonetto

ECC. a RIO - si. condotto da de Marchi

M.B. a VIRUS des 7 Provinces - si. condotto da Ostiz

3^ batteria - Giudici: Villa e Niketic

1°ECC.CAC. a DOK di Torre Gabri - si. condotto da Giovannelli

2°ECC. a AMICO del Monte Ferrato - si. condotto da Nuziata

3°ECC. a ODDO delle Piagge - si. condotto da Nuziata

ECC. a ZAGO delle Furie del Biagi - si. condotto da Nuziata

ECC. a RUST - si. condotto da Giovannelli

ECC. a BAGGIO de la Crox de Gane - si. condotto da Laffon

4^ batteria - Giudici: Stanojevic e Testa

1°ECC.CAC. a Palaziensis ASSO - pt. condotto da Maggiolo

2°ECC.ris.CAC. a KOS del Zagnis - si. condotto da margutti

3°ECC. a BRUCLES - si. condotto da Maggiolo

ECC. a CUBI - si. condotto da del Barba

ECC. a Decor ROMMEL - si. condotto da Maggiolo

ECC. a ASSO di Sovigliana - si. condotto da Margutti

ECC. a Stephanensis LERRI - si. condotto da Maggiolo

5^ batteria - Giudici: Pedrazzetti e Vladisavljevic

1°ECC.CAC. a SODO del Zagnis - soi. condotto da Pezzotta G.

2°ECC. a Aldimis UNA - si. condotto da Pezzotta

3°ECC. a VANJA des Gmasars - s.gordon condotta da Boitier

ECC. a VANELLO von der Postschwaige - pt. condotto da Boitier

6^ batteria - Giudici: Grecchi e Vesic

1°ECC.CAC. a Raiano UNICO - si. condotto da Iazzetta

2°ECC. a LUNA - si. condotta da Kartalia

3°ECC. a DERO del Dianella - si. condotto da Moretti

ECC. a ELGRECO dell'Ad Montes - si. condotto da Moretti

ECC. a Raiano Aramis - si. condotto da Iazzetta

ECC. a ECO del Cilento - si. condotto da Iazzetta

ECC. a GINA del Duda - si. condotta da Kartalia

M.B. a ARDESIA di Montale di serbia - pt. condotta da Iazzetta

7^ batteria - Giudici: De Lavallaz e Misljenovic

1°ECC.CAC. a BANG del Bang - pt. condotto da Ferrari

2°ECC.ris.CAC. a Panigiani's JUAN - si. condotto da Pianigiani

3°ECC. a GIL del Gruma - si. condotto da Ambrosi

M.B. a Pianigiani's HOBB - si. condotto da Péianigiani

M.B. a SAKAO - si. condotto da Petrella

C.Q.N. a AZOR - si. condotto da Nestorovic

8^ batteria - Giudici: De Maretz e Pribanovic

1°ECC.CAC. a Radentis HAMI' - si. condotto da Kanidis

2°ECC.ris.CAC. a FULL di Val Tresinaro - si. condotto da Savic

3°ECC. a Rabentis AMBO - si. condotto da Kanidis

ECC. a Radentis CROSS -si. inglese condotto da Kanidis

M.B. a Radentis ALI? - si. condotto da Kanidis

CLASSIFICHE GRANDE CERCA - MISTA INGLESI - DEL 12 MARZO

1^ batteria - Giudici: Ivanovic-Nargaud e Tortora

1°ECC.CAC.ris.CACIT. a Aristanis KLEMENT - pt. condotto da Pezzotta E.

2°ECC.ris.CAC. a Furore KOBA - si. condotto da Pezzotta

3°ECC. a FLOK della Vertematese - pt. condotto da Pezzotta

ECC. a Desianensis LINUX - si. condotto da Pezzotta

ECC. a MET - si. condotto da Pezzotta

M.B. a AURORA - si. condotta da Milosevic

2^ batteria - Giudici: Pacioni-Ralic e Sormaz

1°ECC.CAC.CACIT a CLEO della cervara - pt. condotta da Girandola

2°ECC.1^ros.CAC. a ADMIRAL del Sargiadae - pt. condotto da Girandola

3°ECC.2^ris.CAC. a CIELO Sirtuf - si. condotto da Mauridis

ECC. a Palaziensis BRIO - pt. condotto da Girandola

ECC. a Eugubium DRUSO - pt. condotto da Girandola

ECC. a ADAGIO of Gles Sheallag - pt. condotto da Girandola

ECC. a GALENIKO of Mathiopoulos - pt. condotto da Mauridis

3^ batteria - Giudici: Carosi-Coti Zelati e Jasari

1°ecc.cac. a HOLLYWOOD del Sargiadae - pt. condotto da Traina

2°ECC.1^ris.CAC. a EROS del Sole - si. condotto da Lombardi

3°ECC.2^ris.CAC. a PONE' EDNO del Giumar - pt. condotto da Traina

ECC. a PAIPER - si. condotto da Lombardi

M.B. a SPIDER - si. condotto da Targetti

4^ batteria - Giudici: Caschera-Gardini e Tosovic

1°ECC. a BABY JANE de l'Enclos des..- s.gordon condotta da Condado

2°ECC. a APOLLO - pt. condotto da Eschini

3°ECC. a FOLLY di Montale di Serbia - pt. condotta da Baldoni

ECC. a ARTU' di Aldo Dasarno - si. condotto da Eschini

5^ batteria - Giudici: Marelli-Mitrovic Marko e Nikolic

1°ECC.CAC. a FELIX di Loro Piceno - si. condotto da Dotti

2°ECC.ris.CAC. a ROONEY del Sargiadae - si. condotto da Dotti

3°ECC. a BABETTE - si. condotta da Baraghini

ECC. a Radentis EGON - si. condotto da Baraghini

ECC. a CUCCAS Rayban - si. condotto da Dotti

ECC. a RALF del Sargiadae - si. condotto da Dotti

6^ batteria - Giudici: Agosteo-Djordjevic e Grasso

1°ECC. a SILVER - si. condotto da Cantoni

2°ECC. a SUMA - pt. condotto da Cantoni

3°ECC. a Palaziensis BEA - si. condotta da Bruni

ECC. a Varaschinis MOZART - si. condotto da Bruni

7^ batteria - Giudici: Arcangeli-Maury e Nobile

1°M.B. a FJALAR - si. condotto da Pianoro

2°M.B. a MIRA von M. pt. condotta da Schoan

C.Q.N. a DORA de los Ponjales - pt. condotta da Garcia V.

    





CACCIA A STARNE PER INGLESI del 9 Marzo

1^ batteria - Giudici: De Maretz-Pribanovic

1°ECC.CAC.ris.CACIT. CIKAKI des Rives - pt. condotto da Laffon

2°ECC.ris.CAC. Pianigiani's JUAN - s.i. condotto da Pianigiani

3°ECC. AS - s.i. condotto da Laffon

ECC. LEM del Bencica - s.i. condotto da Valerio

ECC. VOYON des Berges de L.G. - s.i. condotto da Laffon

ECC. BRIGANTINE de Caucareille - s.i. condotto da Laffon

ECC. Pianigini's KAKA' - s.i. condotto da Pianigiani

ECC. Pianigiani's NOE' - s.i. condotto da Pianigiani

2^ batteria - Giudici: Ivanovic-Misljenovic

1°ECC.CAC. NABB-CLOE - pt. condotto da Giovannelli

2°ECC.ris.CAC. ODDO delle Piagge - s.i. condotto da Nuziata

3°ECC. ORIONE - s.i. condotto da Giovannelli

ECC. RUST - s.i. condotto da Giovannelli

ECC. BELL di Valturbine - s.i. condotto da Giovannelli

ECC. DOK di Torre Gabri - s.i. condotto da Giovannelli

ECC. ZINCA delle Furie del Biagi - pt. condotto da Nuziata

ECC. LUPO dei Laderchi - s.i. condotto da Giovannelli

ECC. DIDA od Galija - s.i. condotto da Maggiolo

ECC. Palaziensis ASSO - pt. condotto da Maggiolo

3^ batteria - Giudici: Djordjevic-Vesic

1°ECC. ILIS Anemos - s.i. condotto da Gonidakis

2°ECC. SHERY del Zagnis - s.i. condotto da Boitier

4^ batteria - Giudici: Tosovic-Vladisavljevic

1°ECC.CAC. Semeghini ALVARO - pt. condotto da Sardone

2°ECC.ris.CAC. CAYEN delle Pastenelle - s.i. condotto da Moretti

5^ batteria - Giudici: Villa-Jasari

1°ECC. TRUDY - s.i. condotto da De Marchi

2°M.B. ARDESIA di Montale di Serbia - pt. condotta da Iazzetta

6^ batteria - Giudici: Ralic-Stefanovic

1°ECC.CAC. INCA del Zagnis - s.i. condotto da Zagni

2°ECC.ris.CAC. KEVIN - s.i. condotto da Giavarini

3°ECC: NERO del Zagnis - s.i. condotto da Margutti

ECC. KOS del Zagnis - s.i. condotto da Margutti

7^ batteria - Giudici: Janic-Mitrovic M.

1°ECC.CAC.CACIT. ALLA Aldinis - s.i. condotta da Pezzotta G.

2°ECC.ris.CAC. Treelles LADY - s.i. condotta da Ferrari

3°ECC. QUARK di Valergians - s.i. condotto da Ambrosi

ECC. GIL del Gruma - s.i. condotto da Ambrosi

ECC. BANG del Bang - pt. condotto da Ferrari

ECC. ETO del Duda - s.i. condotto da Pezzotta

ECC. KLAUS - s.i. condotto da Todorovic

ECC. CASTEL - s.i. condotto da Dave

8^ batteria - Giudice Nikolic

1°ECC.CAC. Radentis NEMO - s.i. condotto da Kanidis

2°ECC.ris.CAC. ANDALOUSE des T.L. - s.i. condotto da Ostiz

3°ECC. Radentis AMBO - s.i. condotto da Kanidis

ECC. Gembrotheris ECTOR - s.i. condotto da Kanidis

ECC. CAIO - s.i. condotto da Mazzonetto

C.Q.N. Radentis HAMI' - s.i. condotto da Kanidis

C.Q.N. BASTOS des Bordes de R. s.i. condotto da Ostiz

- CACCIA A STARNE PER INGLESI del 9 Marzo

1^ batteria - Giudice Miljkovic

1°ECC.CAC.ris.CACIT. VAYATT Alessandro e Nicola - EB condotto da Nedeljkovic

2°ECC.ris.CAC. GINO del Cakic - K condoto da Nedeljkovic

3°ECC. BAYER Alessandro e Nicola - K condotto da Nedeljkovic

ECC. DIK - EB condotto da Nedeljkovic

2^ batteria - Giudice Mitrovic D.

1°ECC.CAC.CACIT. MUR - K condotto da Herak

2°ECC.ris.CAC. RUBI - EB condotto da Francesconi

3°ECC. DOMINO - EB condotto da Francesconi

ECC. TAR Herak - K condotto da Herak

ECC. EXTREM Herak - K condotto da Herak

3^ batteria - Giudice Sormaz

1°ECC.CAC. MUR della Basia - K condotto da Benefattori

2°ECC.ris.CAC. URK Cacanski Moravac - EB condotto da Setti

3°ECC. GOYA del Rade Savic - K condotto da Kalik

ECC. SILVER del Rade Savic - K condotto da Kalik

ECC. GLOBAL del Cakic - K condotto da Benefattori

CACCIA A STARNE PER INGLESI del giorno 8 Marzo

1^ batteria - Giudice Lombardi

1°ECC.CAC. DOMINO - EB condotto da Fraancesconi

2°ECC. RUBI - EB condotto da Francesconi

2^ batteria - non pervenuta o nessun classificato

3^ batteria - Giudice Capone

1°ECC.CAC. MUR - K condotto da Herak

2°ECC.ris.CAC. EXTREM Herak - K condotto da Herak

3°ECC. RIO - K condotto da Herak

ECC. TANA od Heraka-Olga - EB condotta da Herak

M.B. EDIT Herak - K condotta da Herak

4^ batteria - non pervenuta o nessun classificato

5^ batteria - Giudice Grecchi

1°ECC.CAC. GREG di Valadini - EB condotto da Nedeljkovic

2°ECC. HARRON di Poggio Sanremo - EB condotto da Nedeljkovic

C.Q.N. DIK - EB condotto da Nedeljkovic

09 Marzo 2011 - CACCIA A STARNE PER INGLESI dell'8 Marzo

1^ batteria - Giudici: Nikolic-Stevanovic

1°ECC.CAC.CACIT. ALCATEL Stephanensis - s.i. condotto da Maggiolo

2°ECC.ris.CAC. ARDESIA di Montale di Serbia - pt. condotta da Iazzetta

3°ECC. Aristanis KINNON - pt. condotto da Maggiolo

ECC. CILLA di Piano del Conte - pt. condotta da Iazzetta

ECC. BRUCLES - s.i. condotto da Maggiolo

ECC. Luibor BIBO - pt. condotto da Iazzetta

ECC. DIDA od Galija - s.i. condotto da Maddiolo

C.Q.N. SCHON del Cilento - s.i. condotto da Iazzetta

2^ batteria - Giudici: Pribanovic-Sormaz

1°ECC.CAC. PERSIA - s.i. condotta da Moretti

2°ECC.ris.CAC. DREAM della Palmosa - pt. condotto da Gonidakis

3°ECC. HONDA - pt. condotta da Gonidakis

ECC. GERONIMO - pt. condotto da Gonidakis

ECC. HUGO - pt. condotto da Gonidakis

ECC. BROOK - pt. condotto da Gonidakis

ECC. BUL delle Pastenelle - s.i. condotto da Moretti

3^ batteria - Giudici: Arcangeli-Ivanovic

1°ECC.CAC.ris.CACIT. DZERI - s.i. condotto da Pioppi

2°ECC.1^ris.CAC. CAIO - s.i. condotto da Mazzonetti

3°ECC.2^ris.CAC. Radentis HAMI - s.i. condotto da Kanidis

ECC. GESON - pt. condotto da Mazzonetto

ECC. AMIR - s.i. condotto da Mazzonetto

ECC. Radentis ALI - s.i. condotto da Kanidis

ECC. Gembrotheris ECTOR - s.i. condotto da Kanidis

ECC. PERLA - s.i. condotta da Pioppi

ECC. IBRA - s.i. condotto da Pioppi

ECC. Lucaniae VIP - pt. condotto da Pioppi

M.B. FRAM - s.i. condotto da Pioppi

4^ batteria - Giudici: Janic-Tosovic

1°ECC.CAC. ZAGO delel Furie del Biagi - s.i. condotto da Nuziata

2°ECC.ris.CAC. AMICO del Monte Ferrato

3°M.B. FRED - s.i. condotto da Gavrilovic

M.B. ATHOS des Etoil - s.i. condotto da Ostiz

5^ batteria - Giudici: Milkovic-Missljenovic

1°ECC.CAC. NETTUNO di Val di Chiana . s.i. condotto da De Marchi

2°ECC.ris.CAC. LEM od Bencica - s.i. condotto da Valerio

3°ECC. EMO - s.i. condotto da De Marchi

ECC. RIO - s.i. condotto da de Marchi

ECC. TITANO - s.i. condotto da De Marchi

ECC. ISLO - pt condotto da Petrella

ECC. ANDREA - pt. condotto da Petrella

C.Q.N. ORO della Bassa Reggiana - s.i. condotto da Valerio

6^ batteria - Giudici: De Lavallaz-Vladisavljevic

1°ECC.CAC. KOS del Zagnis - s.i. condotto da Margutti

2°ECC.1^ris.CAC. Valserita DERO - pt. condotto da Ferrari

3°ECC. 2^ris.CAC. INCA del Zagnis - s.i. condotto da Zagni

ECC. BACH - s.i. condotto da Ferrari

ECC. BANG del Bang - pt. condotto da Ferrari

ECC. Paliaanensis THOR - s.i. condotto da Ferrari

ECC. GIL del Gruma - s.i. condotto da Ambrosi

M.B. QUAINT di Valergians - s.i. condotto da Ambrosi

M.B. WEST del Zagnis - s.i. condotto da Margutti

C.Q.N. Palianensis SHON - s.i. condotto da Margutti

7^ btteria - Giudici. Mitrovic M.-Ralic

1°ECC.CAC. SILVER - s.i. condotto da Giavarini

2°ECC.ris.CAC. ETO del Duda - s.i. condotto da Pezzotta G.

3°ECC. KEVIN - s.i. condotto da Giavarini

ECC. TRUMAN - s.i. condotto da Giavarini

ECC. AKILLE - s.i. condotto da Pianigiani

ECC. Pianigiani's STAR - s.i. condotto da Pianigiani

8^ batteria - Giudici: Djordjevic-Jasari

1°ECC.CAC. GIGI - s.i. condotto da Sardone

2°ECC.ris.CAC. BELL di Valturbine - s.i. condotto da Giovannelli

3°ECC. ALEX ex Vempo - pt. condotto da Kartalia

ECC. DYLAN del Frangio - s.i. condotto da Giovannelli

ECC. Bonfante's TENTEN - pt. condotto da Sardone

ECC. Semeghini ALVARO - pt. condotto da Sardone

ECC. LUNA - s.i. condotta da Kartalia

ECC. PEPE - s.i. condotto da Giovannelli

GRANDE CERCA MISTA INGLESI del giorno 8 Marzo

1^ batteria - Giudici: Borsetta-Pedrazzetti-Vesic

1°ECC.CAC. PEPE - s.i. condotto da Pezzotta E.

2°ECC.ris.CAC. BLIZ - pt. condotto da Dotti

3°ECC. Besino's PANTHOS - s.i. condotto da Mauridis

ECC. CIELO Sirtuf - s.i. condotto da Mauridis

ECC. Varaschinis TEL - s.i. condotto da Pezzotta

2^ batteria - Giudici: Gaggi-Marelli-Mitrovic Z.

1°ECC.CAC. PICASSO - s.i. condotto da Scipioni

2°ECC.1^ris.CAC. GIADA del Sargiadae - pt. condotta da Girandola

3°ECC.2^ris.CAC. JUPITER - pt. condotto da Apostolakos

ECC. BAMBA dos Potinhos - pt. condotta da Garcia

ECC. CLEO della Cervara - pt. condotta da Girandola

ECC. NADIR di Joannina - pt. condotto da Apostolakos

ECC. OSCAR - s.i. condotto da Scipioni

3^ batteria - Giudici: Baarbieri-Coti Zelati-Stanoevic

1°ECC. Palianensis INO' - s.i. condotto da Baraghini

2°ECC. Radentis EGON - s.i. condotto da Baraghini

3°ECC. DIAGO - s.i. condotto da Testa

ECC. BAGATELLE del Du Bois B. - s.i. condotto da Dave

4^ batteria - Giudici: Bellatreccia-Maury-Mitrovic D.

1°ECC.CAC. CESARE dei Mascii - pt. condotto da Bruni

2°ECC.ris.CAC. PINO - s.i. condotto da Lombardi

3°ECC. LUCIO di Tremonte - pt. condotto da Bruni

ECC. Palaziensis BEA - s.i. condotta da Bruni

ECC. GHIBLI - pt. condotto da Cantoni

5^ batteria - Giudici: Carosi-Di Pinto-Niketic

1°ECC.CAC. FURORE Marte - s.i. condotto da Targetti

2°ECC.ris.CAC. ASTI de Akelarre - pt. condotto da Taccon

3°ECC. COPPI de Saint Guillem de L. - pt. condotto da Urlhardt

ECC. GARCO del Monferrato - s.i. condotto da Taccon

ECC. MATCHO von Leinetal - pt. condotto da Urlhardt

ECC. Attila - pt. condotto da Baldoni

6^ batteria - Giudici: Colombo Manfroni-Gardini-Grasso

1°ECC.CAC. URUBA di Monte Darma - pt. condotta da Eschini

2°ECC. Samniticus CESAR - s.i. condotto da Simeons

3°M.B. CHAVEE du Val du Ruth - s.i. condotto da Lanne

2 RISULTATI TORNEO GIORNO ALEXANDER(BÜYÜK İSKENDER KUPASI)
MARTEDI 22/02/2011-YUNANİSTAN

Sul primo. RADENTIS CACT-Riserva CACIT vinti kyn Hami. Kanidis
ECCELLENTE HONDA RCACT secondo n. Sakantanis kyn. Gonidakis
ECCELLENTE terza fonte, n. Capralos kyn. Gonidakis
ECCELLENTE ANDAMIS DES Tuis LANDAIS kyn. Ostiz
VERY GOOD DREAM DE LA PALMOSA n. E kyn. Gonidakis
CACCIA INDAGINE-terrain 2. Revisori Kourassi Avlonitis-test-giudice Miliarakis
Sul primo. CACT-CACIT WIN VD POTSWAIGE n. Leo kyn. Mavridis
Eccellente 2 ° GENESIS caldere Kuman n. Canberra kyn. Riccio
Ottimo terzo PERU SA kyn BEDEMA. Panagopoulos
OTTIMO BARONE DI MONTE RANGONE n. Dimitriadis kyn. Stamatopoulos

4 RISULTATI TORNEO GIORNO ALEXANDER(BÜYÜK İSKENDER KUPASI)
GIOVEDI 24/02/2011-YUNANİSTAN

CACCIA INDAGINE fuoristrada due giudici: Valasopoulos-Kourassi
EX.CACT prima Riserva CACIT vinti RADENTIS kyn Hami. Kanidis
Eccellente 2 ° RCACT OLAF BOGIOGLOU DI n. Siakaras kyn. Bogioglou
Ottimo terzo PERU SA kyn BEDEMA. Panagopoulos
ECCELLENTE RADENTIS AMPO n. Paraskevaides kyn. Kanidis
ECCELLENTE TIMH n. Città kyn. Maca
ECCELLENTE DIMITRIOS ARHON KAPATOS n. Katsikas kyn. Cappa
OTTIMO ILDA id.Zindros kyn. Maca
GRANDE RICERCA-terrain due giudici: Gander-Togniotti-Milkovitch
Sul primo. CACT-CACIT GILDA DEL kyn SARGIADAE. GIRADOLA
Secondo CAPO N ECCELLENTE. Martino kyn. Eschini
ECCELLENTE DI MORGAN BOGIOGLOU n. E kyn. Bogioglou
CQN PALAZIENSIS kyn BRIO. Girandola
RICERCA GRANDE 3 Terrence Giudice Dule-Karastathis-Marelli
Ottimo primo kyn Garcia. Lanne
CACCIA INDAGINE-terrain 1. Giudice: kavadi-Valasopoulos
















Çevrimdışı İsmail MANAV

  • Dost Avcı
  • İleti: 2435
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
cem kardesımı turkıye adına tebrık ederım ılk defa türk bayragını avrupada dalgalandıran cem akrdesımı tebrık edıyorum helal kardesım sana allah yolunu acık etsın bu bır kopek meselesınde cıkmıstır bu turkıyenın meselesıdır
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL


Çevrimdışı İsmail MANAV

  • Dost Avcı
  • İleti: 2435
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
sunuda eklemek ıstıyorum kopekte super masallah
İsmail MANAV
15.04.1965
İSTANBUL


Çevrimdışı Kadri DEMİR

  • Administrator
  • Dost Avcı
  • İleti: 2933
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • susmak bazen çok şey anlatır..
Arkadaşlar organizasyon ile ilgili elimizde bir çok resim var,bunları bizimle paylaştığı için Sevgili Cem'e çok teşekkürler,en kısa zamanda diğer resimleri de sizlerle paylaşacağız.. :)

Çevrimdışı Gökhan ATAK

  • Dost Avcı
  • İleti: 550
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • Yönetici
  • Doğum Tarihi:: 05/03/1971
  • İL/İLÇE:: B.ŞEHİR/İST
Tebrikler Cem Pekpak yakışır
Gökhan ATAK
05.03.1971
Bahçeşehir/İSTANBUL


Çevrimdışı Cem PEKPAK

  • Dost Avcı
  • İleti: 66
  • Karma: 0
Aslında sana teşekkürler Kadri Abi.Tabii ki çekimleri yapan Atilla ve Ekrem e.

Çevrimdışı Cem PEKPAK

  • Dost Avcı
  • İleti: 66
  • Karma: 0
Milli takım olarak Setter Club İnternational ın düzenlediği Campionato Setter Englese Eurepeo katılabilmemiz için kısa zamanda resmi işlemlerimizi yapan Kıf Başkanı Sayın Hasan Cansevere,Kıf bünyesinde bulunan Britanya  Irkları Konseyi Başkanı arkadaşım Ekrem Karadeniz e,çekimleri yapan Atilla arkadaşıma ,bizimle birlikte heyecanı yaşayan kardeşim Can a,ilk Milli yetiştirici diyebileceğim Christos Kanidise ,Orlando Fabbri ye,bizi yarışmada kendi takımları gibi destekleyen birlikte duygusal anlar yaşadığımız,bayraklarının sopasını cömertçe bize ödünç veren Yunanlı dostlarımıza teşekkür ediyorum.Genç köpeğimiz ile yaşadığımız mucizevi hiç hesapta olmayan başlangıcımız umarım birlikte egolarından uzak duran kişilerle daha da ileri gider.Sevgilerimle

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

  • Dost Avcı
  • İleti: 714
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
tebrikler cem bey
Ender GİRGİÇ
1971-İSTANBUL 0543 457 92 99

      
            BÜYÜK USTA SENİ UNUTMALACAĞIZ MEKANIN CENNET OLSUN

Çevrimdışı Cem PEKPAK

  • Dost Avcı
  • İleti: 66
  • Karma: 0
Yarışmalar CACCİA STARNE(ÇİL AVI)   ve GRANDE CERCA olarak iki kategoride yabani çiller üzerine yapıldı.Hami bu yıl CACCİA STARNE de yarıştı.Dereceler ve yarışma formatları KIf ın sitesinde bulunmakta.Artık bu gibi bilgilerin özellikle genç arkadaşlar başta olmak üzere hepimiz tarafından edinilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Gökhan AKOCAK

  • Dost Avcı
  • İleti: 507
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • Doğum Tarihi:: 11/08/1974
  • İL/İLÇE:: GEMLİK/BURSA
hayırlı olsun  :)

RADENTİS GUİDA

Çevrimdışı Cemal ÖNCÜLER

  • Dost Avcı
  • İleti: 1737
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • Doğum Tarihi:: 9 9 1986
  • Kan Gurubu: a rh +
  • İL/İLÇE:: KIBRIS - GİRNE
hayırlı uğurlu olsun devamının gelmesini dilerim tebrikler

 9/9/1986       
KIBRIS

Çevrimdışı Doğan KÜÇÜK

  • Administrator
  • Dost Avcı
  • İleti: 5547
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
    • Seter İstanbul
Cem abimi tebrik ederken bizlerede böyle bir gurur yaşatmasını ayrıca minnetlerimi sunarım bu bir başlangıc olur inşallah

Çevrimdışı Bülent YENER

  • Dost Avcı
  • İleti: 10
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • Doğum Tarihi:: 05 04 1969
  • İL/İLÇE:: İSTANBUL/ ALİBEYKÖY
tebrıkler cem bey basarılarınızın devamını dılerım

Çevrimdışı Türker ÜÇOK

  • Dost Avcı
  • İleti: 138
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
Harika görüntüler, gönülden tebrikederim

Çevrimdışı Bülent ŞAHİN

  • yönetici
  • Dost Avcı
  • İleti: 328
  • Karma: 0
  • Cinsiyet: Bay
  • Doğum Tarihi:: 1977
  • İL/İLÇE:: Bahceköy/İST
çok güzel hareketler bunlar tebrikler cem abi hiç bir başarı tesadüf değildir inşallah başarılar devam eder ..

 

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal